...επειδή η εκπαίδευση ενος ηθοποιού δεν σταματά ποτέ.

Φθινοπωρινό τρίμηνο

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΜΑΣ ΤΡΙΜΗΝΟ
Το πρόγραμμα του Φθινοπωρινού τριμήνου ( 1 Οκτωβρίου - 23 Δεκεμβρίου  ' 18) μπορείτε να το δείτε πατώντας εδώ  Διαλέξτε το μάθημα και το σεμινάριο που σας ενδιαφέρει και σπουδάστε με 48 ευρώ το μήνα.

Σπουδάστε στο Θέατρο των Αλλαγών

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΜΑΣ ΤΡΙΜΗΝΟ
Σε ποιους απευθύνονται τα μαθήματα; Πέντε απλά βήματα για να σπουδάσετε στο Θέατρο των Αλλαγών. Παρακολουθήστε όποιο μάθημα σας ενδιαφέρει με μόνο 6 ευρώ! Μάθετε περισσότερα πατώντας εδώ...

Ανοιξιάτικο τρίμηνο 2018

 

Κατεύθυνση Υποκριτικής και Σκηνοθεσίας

( 2  Απριλίου - 1 Ιουλιου '18)

Κάντε κλικ στο όνομα του μαθήματος ή του δασκάλου για περισσότερες πληροφορίες.





 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ
 

Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
15.15-17.15 Α Τραγούδι και εκφραστικότητα  Α. Καλτσάς
'' Ε Υποκριτική  Ν. Αρβανίτης
17.30-19.30 Α Σωματικό Θέατρο IV & V Α. Μηλιαράκη
'' Β Υποκριτική ΙΙ Δ. Καταλειφός
'' Ε  Μεταγλώτισση - Σπικάζ - Υποκριτική  Α.  Γκίκας
19.45-21.45 Α Musical Theater A. Δεληγιάννης
'' Β Υποκριτική ΙΙ Δ. Καταλειφός
'' Δ  Θεατρική ξιφασκία- Τεχνικές σκηνικής πάλης  Λ. Κούκος
'' Ε Σωματικό Θέατρο Ι &ΙΙ  Α. Μηλιαράκη.

 

ΤΡΙΤΗ
 
Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
15.15-18.15 Α Υποκριτική Ι  Δ.  Καταλειφός
15.15-17.15 Ε Υποκριτική Γ. Συμεωνίδης
17.30-19.30 Β Υποκριτική - Σκηνοθεσία- Κινηματογράφος - Τηλεόραση Χ. Δήμας
'' Δ Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός Μ. Γεωργίου
" Ε Αυτοσχεδιασμός Γ. Συμεωνίδης
19.45-21.45 Α Τραγούδι - Ορθοφωνία Α. Μποσινάκος
" Β Υποκριτική- Αρχαίο Δράμα ΙΙΙ&IV Π. Μοσχολιδάκης
" Δ Υποκριτική-Αυτοσχεδιασμός Ε. Στυλάντερ
" Ε  Stand up comedy  Σ. Σεραφείμ

ΤΕΤΑΡΤΗ
 
Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
 15.15-17.15 Α Φωνητική εκπαίδευση Β. Αγγελάκης
17.30-19.30 Α Κίνηση - Αυτοσχεδιασμός  Β. Μαραγκάκη
'' Β Υποκριτική - Meisner Ι Ό. Τζωρτζ.
'' Ε Υποκριτική - Αρχαίο δράμα Ι & ΙΙ. Π. Μοσχολιδάκης.
19.45-21.45 Α Ορθοφωνία- Αγωγή του λόγου Γ. Ανέστη
" Β Performance (Υποκριτική - Σκηνοθεσία - Δραματουργία) Γ. Βαλαής
'' Δ Ηθοποιός και σκηνικός χώρος Γ. Γερμανού
" Ε Υποκριτική - Aρχιτεκτονικη σώματος & λόγου Χ. Καψούλη

ΠΕΜΠΤΗ
 
Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
15.15-17.15 Β Αυτοσχεδιασμός Γ.  Χρανιώτης
17.30-19.30 Α Υποκριτική στην κάμερα Ι . Ο. Τζωρτζ
" Β Τεχνική - Υποκριτική (Αρχάριοι) Ε. Τσολακίδης
" Δ Yoga I Ν. Πολυχρονοπούλου
" Ε Υποκριτική  ΙV  Κ. Κωνσταντόπουλος
19.45-21.45 Α Υποκριτική - Μeisner IV . Ο. Τζωρτζ
" Β Ιστορία του Θεάτρου- Ιστορία των Τεχνών- Ιστορία της Ανθρωπότητας Ι,ΙΙ,ΙΙΙ.  Ε. Τσολακίδης
" Δ Yoga II Ν.Πολυχρονοπούλου
" Ε Υποκριτική  I Κ.Κωνσταντόπουλος


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
15.15-17.15 B Υποκριτική - Coaching  Θ. Αθερίδης
17.30-19.30 Α Σωματικό Θέατρο IΙΙ Α. Μηλιαράκη
" Β Παραμύθι - Αφήγηση  Β. Χατζοπούλου.
" Ε Αυτοσχεδιασμός Ε. Τσολακίδης
19.45-21.45 Α Υποκριτική Κ.  Μπιμπής
" Β Υποκριτική (Προχωρημένοι) Ε.Τσολακίδης
'' Ε Υποκριτική - Μονόλογοι  Β. Χατζοπούλου.

 ΣΑΒΒΑΤΟ

Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
13.00-15.00 Β  Υποκριτική  Έ. Φεζολλάρι
'' B  Υποκριτική  Γ. Μπρέμπου
15.15-17.15 Α  Υποκριτική  Μ. Δεσύλλας
'' Β Υποκριτική Α. Λουδάρος
'' Ε  Κίνηση για ηθοποιούς Κ. Δρακοπούλου
17.30-19.30 Α Ορθοφωνία Π. Μοσχολιδάκης
'' Β Υποκριτική Μ. Ζορμπά


ΚΥΡΙΑΚΗ

Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
13.00-15.00 Α Υποκριτική-Αυτοσχεδιασμός I  Β. Μαυρογεωργίου
" Β Υποκριτική Ι Κ. Κωνσταντόπουλος
'' Δ Play Back Theatre Λ. Μουτσοπούλου
15.15-17.15 Α Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός ΙΙ Β. Μαυρογεωργίου
'' B Υποκριτική V & VΙI Κ. Κωνσταντόπουλος.
'' Ε  Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός  Κ. Γάκης


   Σπουδάστε με 48 ευρώ τον μήνα. 

Επιλέξτε μόνο τα μαθήματα που σας ενδιαφέρουν.

Μπορείτε να γραφτείτε στα μαθήματα που σας ενδιαφέρουν  χωρίς να επιβαρυνθείτε το κόστος της εγγραφής  στη σχολή μεχρι και την Κυριακή 18 Μαρτίου.
                        

Για περισσότερες πληροφορίες και λεπτομέρειες επικοινωνήστε με την γραμματεία στα τηλέφωνα 210 5246833 και 210 5248251.