...επειδή η εκπαίδευση ενος ηθοποιού δεν σταματά ποτέ.

Χειμερινό τρίμηνο

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΤΡΙΜΗΝΟ
Το πρόγραμμα του Χειμερινού τριμήνου ( 7 Ιανουαρίου - 31 Μαρτίου  ' 19) μπορείτε να το δείτε πατώντας εδώ  Διαλέξτε το μάθημα που σας ενδιαφέρει και σπουδάστε με 48 ευρώ το μήνα.

Σπουδάστε στο Θέατρο των Αλλαγών

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΤΡΙΜΗΝΟ
Σε ποιους απευθύνονται τα μαθήματα; Πέντε απλά βήματα για να σπουδάσετε στο Θέατρο των Αλλαγών. Παρακολουθήστε όποιο μάθημα σας ενδιαφέρει με μόνο 6 ευρώ! Μάθετε περισσότερα πατώντας εδώ...

Χειμερινό τρίμηνο 2019

 

Κατεύθυνση Υποκριτικής και Σκηνοθεσίας

( 7 Ιανουαρίου - 31 Μαρτίου '19)

Κάντε κλικ στο όνομα του μαθήματος ή του δασκάλου για περισσότερες πληροφορίες.


 

ΔΕΥΤΕΡΑ
 

Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
15.15-17.15 Α Play Back Theater Α. Χιώτη
'' Ε Υποκριτική  Ν. Αρβανίτης
17.30-19.30 Α Σωματικό Θέατρο ΙΙΙ Α. Μηλιαράκη
'' Β Musical Theater Α. Δεληγιάννης
'' Ε  Μεταγλώτισση - Σπικάζ - Υποκριτική  Α. Γκίκας
19.45-21.45 Β Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός  Κ. Φιλίππογλου
'' Δ  Δημιουργική γραφή "Χρύσα Σπηλιώτη"  Τ.  Τζανάτος
'' Ε Σωματικό Θέατρο ΙΙ  Α. Μηλιαράκη.

 

ΤΡΙΤΗ
 
Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
15.15-17.15 Α  Τραγούδι και εκφραστικότητα  Α. Καλτσάς
'' B Devised Theater  Σ. Κιναλόπουλος
'' Ε Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός Γ.  Συμεωνίδης
17.30-19.30 A  Biophysical Acting  K. Σελιώνη
'' Β Υποκριτική - Σκηνοθεσία- Κινηματογράφος - Τηλεόραση Χ. Δήμας
" Ε Υποκριτική IΙ Δ. Καταλειφός
19.45-21.45 Α Τραγούδι - Ορθοφωνία Α. Μποσινάκος
" Β Υποκριτική- Αρχαίο Δράμα ΙΙΙ&IV Π. Μοσχολιδάκης
" Δ Υποκριτική- Αυτοσχεδιασμός Ε. Στυλάντερ
" Ε Υποκριτική ΙΙ  Δ. Καταλειφός

ΤΕΤΑΡΤΗ
 
Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
 15.15-17.15 Α Φωνητική εκπαίδευση Β. Αγγελάκης
'' Β Υποκριτική ΙΙ Χ. Φραγκούλης
17.30-19.30 Α Κίνηση - Αυτοσχεδιασμός  Β. Μαραγκάκη
'' Β Υποκριτική - Meisner ΙΙ Ό. Τζωρτζ
'' Δ  Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός  Μ. Γεωργίου
'' Ε Υποκριτική - Αρχαίο δράμα Ι & ΙΙ Π. Μοσχολιδάκης.
19.45-21.45 Α Ορθοφωνία- Αγωγή του λόγου Γ. Ανέστη
'' Β Αυτοσχεδιασμός  Δ. Μπουλάς
'' Γ Ηθοποιός και σκηνικός χώρος Γ. Γερμανού
" Ε Υποκριτική - Aρχιτεκτονικη σώματος & λόγου Χ. Καψούλη

ΠΕΜΠΤΗ
 
Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
15.15-17.15 Β Υποκριτική  Γ. Χρυσοστόμου
'' Ε Κίνηση για ηθοποιούς  Κ. Δρακοπούλου
17.30-19.30 Α  Υποκριτική Meisner I Ό. Τζωρτζ
" Β Τεχνική - (Υποκριτική) Ε. Τσολακίδης
" Δ Yoga I Ν. Πολυχρονοπούλου
" Ε Υποκριτική ΙΙΙ  Κ. Κωνσταντόπουλος
19.45-21.45 Α Τραγούδι - Σολφέζ M. Κατσιπάνου
" Β Υποκριτική (Αρχάριοι).  Ε. Τσολακίδης
" Δ Yoga II Ν.Πολυχρονοπούλου
" Ε Υποκριτική  I Κ.Κωνσταντόπουλος


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
15.15-17.15 B Υποκριτική Χ. Χατζηπαναγιώτης
17.30-19.30 Α Υποκριτική Α. Λουδάρος
  Β Παραμύθι - Αφήγηση  Β. Χατζοπούλου.
" Ε Αυτοσχεδιασμός Ε. Τσολακίδης
19.45-21.45 Α Σωματικό Θέατρο Ι Α. Μηλιαράκη
" Β Υποκριτική (Προχωρημένοι) Ε.Τσολακίδης
'' Ε Υποκριτική - Μονόλογοι  Β. Χατζοπούλου.

 ΣΑΒΒΑΤΟ

Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
13.00-15.00 Α Φωνητική - Τραγούδι  Σ. Τσιλίκης
'' Β  Υποκριτική  Ε. Φεζολλάρι
'' Ε  Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός  Ζ. Ξανθοπούλου
15.15-17.15 Α Ορθοφωνία  Π. Μοσχολιδάκης
'' Β  Υποκριτική  Μ. Αλιφέρη
'' E  Θεατροπαιχνίδια  Α. Παπαθανασίου
17.30-19.30 Α Ιστορία του Θεάτρου- Ιστορία των Τεχνών- Ιστορία της Ανθρωπότητας Ι,ΙΙ,ΙΙΙ.    Ε. Τσολακίδης
'' Β Υποκριτική Μ. Ζορμπά
'' E Υποκριτική Ι Χ. Φραγκούλης


ΚΥΡΙΑΚΗ

Ώρα Αίθουσα Μάθημα Δάσκαλος
13.00-15.00 Α Υποκριτική-Αυτοσχεδιασμός I  Β. Μαυρογεωργίου
" Β Υποκριτική VI Κ. Κωνσταντόπουλος
'' Ε Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός Κ. Γάκης
15.15-17.15 Α Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός ΙΙ Β. Μαυρογεωργίου
'' B Υποκριτική VIΙI  Κ.  Κωνσταντόπουλος
'' Ε  Υποκριτική - Coaching Θ.  Αθερίδης


   Σπουδάστε με 48 ευρώ τον μήνα. 

Επιλέξτε μόνο τα μαθήματα που σας ενδιαφέρουν.

Μπορείτε να γραφτείτε στα μαθήματα που σας ενδιαφέρουν  χωρίς να επιβαρυνθείτε το κόστος της εγγραφής  στη σχολή
μεχρι και την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018.
                        

Για περισσότερες πληροφορίες και λεπτομέρειες επικοινωνήστε με την γραμματεία στα τηλέφωνα 210 5246833 και 210 5248251.